Piknik LKS II Chlebnia

• autor: bercikm, 2011-06-06 12:27

"Jedzie pociąg z daleka na nikogo nie czeka" to jeden z wielu przebojów które można bylo usłyszeć podczas...meczu piłkarskiego pomiędzy drużynami FC Płochocin a LKS II Chlebnia. Wynik oraz relacja w dalszej częsci wiadomości.

"Jedzie pociąg z daleka na nikogo nie czeka" to jeden z wielu przebojów które można bylo usłyszeć podczas...meczu piłkarskiego pomiędzy drużynami FC Płochocin a LKS II Chlebnia. Pociągiem tym była drużyna Płochocina która wykoleiła zdecydowanie naszą ciuchcię która podczas swojej trasy w postaci meczu niemiłosiernie męczyła się i z każda minutą jakby brakowało węgla w postaci sil i chęci do gry. Słowa tejże piosenki jak i innych były spowodowane tym iż tego dnia na obiektach sportowych organizowany byl festyn z okazji dnia dziecka w związku z czym przez cały mecz było głośno nie tylko muzycznie ale też kibicowsko gdyż obesrwujących te spotkanie bylo ponad 100 osób. Nastrój tych wydarzeń udzielił się niestety naszym piłkarzom którzy myślami byli chyba na festynie czego efektem była przegrana 6-1 a raczej oddanie meczu bez walki, chęci i ambicji. Honorową bramkę z rzutu karnego strzelił dla nas Piotr Kierzkowski. Warto dodać iż Piotrek niestety zmarnował kolejnego karnego przyznanego dla nas w momencie gdy przeciwnik prowadził tylko 2-1 ale nie bedziemy gdybać "co by było gdyby". Najlepiej skupmy się na ostatnim meczu rundy wiosennej i całych rozgrywek 2010/2011 który odbędzie się dnia 12 VI 2011r. o godzinie 11:00 gdzie na obieckie LKS-u podejmować będziemy Naprzód II Brwinów. Przypominam iż w ostatniej kolejce podejmować mieliśmy FT Warszawa które niestety wycofało się z rozgrywek czego efektem są 3 punkty dla naszego zespołu.

Sklad LKS II Chlebnia w meczu z FC Płochocin:

Łukasz Małek - Marcin Rogoś - Paweł Przygoda - Bartek Przygoda - Michal Sierański - Dominik Węgrzynowicz - Łukasz Pękacz - Robert Tobera - Piotr Kierzkowski - Paweł Żukowski - Kamil Piórkowski. Grali również: Maciej Perka - Hubert Ścisłowicz - Adam Sierański - Marcin Wojciechowski

autor: ~fc płochocin 2011-06-06 13:35:46

avatar dzięki za meczyk i powodzenia

autor: ~?? 2011-06-06 16:27:04

avatar ''...Hubert Ścisłowicz - Adam - Marcin Wojciechowski'' Jaki Adam ? ;)

autor: ~Administrator 2011-06-06 19:08:01

avatar Właśnie nie wiem jak kolega z rocznika '95 się nazywa...Wiem że ma na imię Adam. Proszę o info:)

autor: ~Lks 2011-06-10 19:23:57

avatar Na dużą pochwałę zasłużyło trzech graczy z całego składu Małek który obronił naszą drużynę przed gorszymi batami Wegrzyn i Perła którzy walczyli do końca.