Przypominam o jutrzejszych meczach!!!

• autor: bercikm, 2011-06-04 20:48

W dniu jutrzejszym tj. 5 VI 2011r. obie drużyny naszych seniorów będą rozgrywać swoje mecze ligowe. Pierwsza drużyna o godzinie 11:00 na sztucznej nawierzchni boiska GKS "Pogoń" podejmować będzie rywala za miedzy tzn. ekipę Milana Milanówek. Sędzią prowadzącym te zawody będzie Pan Marek Lewandowski a na liniach pomagać mu będą Pan Piotr Lewandowski i Pan Barna.

Rezerwy natomiast udadzą się do Płochocina aby rozegrać o godzinie 16:00 mecz z FC Płochocin. Mamy nadzieję iż fantastyczna seria wygranych z rzędu zostanie podtrzymana i będziemy cieszyć się z kolejnej zdobyczy punktowej. Sędzią tego spotkania będzie Pan Deryło.

ZAPRASZAMY KIBICÓW NA OBA MECZE NASZYCH DRUŻYN!!!

autor: ~szejk 2011-06-05 14:55:50

avatar 1:1 kibiców ze 150 osób ?

autor: ~szugertedi 2011-06-06 09:20:38

avatar W pierwszej połowie i na początku drugiej gra wyglądała bardzo dobrze - po jedynym celnym strzale Milanu - LKS przestał grać. Fakt jest taki że jak się nie strzela (przynajmniej 4 setki)to się traci. Brawo za grę do końca. Z innej beczki - to 3 mecz jaki widziałem w tej rundzie i 3 remis - sorry chłopaki ale na mecze już nie będe przychodził :)