Błonianka odprawiona z kwitkiem!!!

• autor: bercikm, 2011-05-25 18:30

W zakończonym dzisiaj meczu seniorzy LKS-u Chlebnia pewnie pokonują KS Błoniankę 3-1. Wygrana ta praktycznie przesądza o naszym utrzymaniu ale jak mówi słynne powiedzenie "dopóki piłka w grze" dopóty trzeba być czujnym i skoncentrowanym do momentu kiedy owy moment stanie się faktem. LKS mógł wygrać wyżżej ale od momentu prowadzenia 3-1 w wykończeniu akcji brakowało koncentracji jak i spokoju. Błonianka  po tej porażce bardzo skomplikowała sobie sytuację i do samego końca będzie musiała walczyć o zachowanie ligowego bytu. Bramki dla naszego zespołu w tym spotkaniu zdobyli: Marcin Zdulski, Mateusz Piórkowski oraz Marcin Fornalik. Można powiedzieć iż w ostatnim czasie to etatowi strzelcy LKS-u Chlebnia:)

Skład LKS Chlebnia w meczu z KS Błonianka:

Widzów: około 50

autor: ~szugertedi 2011-05-26 09:03:32

avatar Gratuluje całej drużynie i Trenerowi - do realizacji założeń sprzed rundy pozostały 4 punkty - ważne że personalnie to ci sami zawodnicy co jesienią (oczywiście dużym wzmocnieniem jest Lewy i Puci) jednak trzon drużyny pozostał ten sam. Pokazuje to, że w tym zespole drzemią duże możliwości. Dobrze przepracowane lato i LO jest nasze:).

autor: ~Baker 2011-05-26 13:59:39

avatar Szczegolne brawa dla Owena, za postawe w ostatnich meczach prawdziwy lider zespołu! Strzela i asystuje daje przykład jak powinno sie walczyc na boisku jak rowniez poza boiskiem w pełni zaangazowany w to co robi.