To już jest KONIEC...

• autor: bercikm, 2011-05-05 22:17

Pisząc tą informację chciałoby się zacytować słowa znane z piosenki " To już jest koniec, nie ma już nic, jesteśmy wolni, możemy iść" Dotychczas fraza ta była dość popularna na prywatkach czy dyskotekach dziś jak ulał pasuje do sytuacji w której znalazła się młodzież LKS Chlebnia rocznik 1995. Otóż rocznik ten...przestał istnieć!!! Drużyna została wycofana z rozgrywek ligowych i rozwiązana. Na ten fakt złożyło się wiele czynników a do najważniejszych należy zaliczyć przede wszystkim niską frekwencję nie tylko na treningach ale i w meczach ligowych. Słabe wyniki również były gwożdziem do trumny dla rocznika 95'. Napewno rezultaty nie były winą samych chłopców bo w ich wieku trenowanie powinno podnosić umiejętności ale jak to czynić skoro brakowało chętnych do szlifowania umiejętności piłkarskich. Wielkie podziękowania dla tych co do końca walczyli o pozytywną przyszłość tego rocznika. Pamiętajcie!!! To nie koniec swiata. To dopiero początek waszej kariery i nie zrażajcie się chwilowymi niepowodzeniami gdyż powoli wchodzicie w wiek seniorskiej piłki która w LKS-ie jest na naprawdę wysokim poziomie. LKS Chlebnia napewno wyciągnie do WAS pomocną dłoń!!! Panowie głowa do góry!!! DZIĘKUJEMY za każdy moment w którym wywoływaliście usmiech i radość na naszej twarzy i w naszych sercach!!!