dzisiaj: 262, wczoraj: 568
ogółem: 3 819 507

Orkan odprawiony z kwitkiem!!!

• autor: bercikm, 2011-05-04 23:09

Kolejny udany mecz rozgerali podopieczni trenera Janusza Klimczewskiego. Żółto - Zieloni przed dzisiejszym spotkaniem z Orkanem Sochaczew napewno nie byli faworytem, ale to co w pilce jest piękne to nieprzewidywalność i to ona pozwoliła nam cieszyć się zarówno ze zwycięstwa z wyżej notowanym przeciwnikiem jak i z widowiskowej i skutecznej gry zakończonej zdobyciem kolejnych bardzo ważnych 3 punktów. Goście prowadzeni przez znanego z aren piłkarskich trenera Jerzego Podbrożnego jedynie przeszkadzali rozpędzonej lokomotywie o nazwie LKS Chlebnia. Kolejna stacja pokonana ale do końca trasy jeszcze wiele przystanków i do końca trzeba być czujnym aby nie wypaść z  torów zwanych ligą okręgową. Sam mecz szybko ułożył się po naszej mysli gdyż już w 20 minucie objeliśmy prowadzenie po golu strzelonym przez Marcina Zdulskiego. Kolejny Marcin tym razem Fornalik nie chciał byc gorszy od swojego imiennika i w 50 minucie podwyzszył prowadzenie na 2-0. LKS mógł wygrać to spotkanie wyżej ale piłka po strzale Mateusza Piórkowskiego trafiła w poprzeczkę. TAK to prawda LKS po tym zwycięstwie wydostal się ze strefy spadkowej na co złożyła się porażka Naprzodu Brwinów. Kolejny mecz naszych wojowników już w najbliższą sobotę o godzinie 11:00 w Piastowie z tamtejszym Piastem. ZAPRASZAMY!!!

Skład LKS Chlebnia w meczu z Orkanem Sochaczew:

Skład:Mateusz Puczyński-Dariusz Świderski,Bartłomiej Piórkowski,Piotr Szulowski(46" Paweł Radzikowski),Rafał Boryń-Przemysław Kierzkowski,Marcin Zdulski,Radosław Nowicki-Ariel Brzeźiński(75"Mateusz Zamęcki),Mateusz Piórkowski(86"Kamil Boryń),Marcin Fornalik(88"Michał Pohoski)