Pogrom Skry

• autor: bercikm, 2011-05-04 22:54

Dnia 1 maja 2011 r. Skra II Obory gościła naszych piłkarzy na swoim obiekcie i była bardzo gościnna gdyż pozwoliła wbic sobie 5 bramek nie strzelającej żadnej. Skra to najsłabszy zespół z ligi okręgowej i było to widoczne gołym okiem gdyż nawet przez moment nie zagroziła bramce strzeżonej przez Marcina Szumskiego. LKS jak doświadczony bokser obijał niemiłosiernie gospodarzy aplikując im 5 bramek które zdobyli: Ariel Brzeźiński 2 bramki ( na codzień kapitan rezerw LKS-u w tym meczu pokazał się z bardzo dobrej strony gdyż oprócz bramek zaliczył również asystę ), oraz po 1 bramce Mateusz Piórkowski, Marcin Fornalik i Dariusz Świderski. Panowie CEL CORAZ BLIŻEJ OSIĄGNIĘCIA!!!

Skład LKS Chlebnia:

autor: ~przemo10 2011-05-05 15:28:04