Piłkarski Weekend LKS Chlebnia

• autor: bercikm, 2011-04-29 22:40

Długi weekend majowy to typowy czas relaksu, lenistwa i błogiego odpoczynku ale nie dla piłkarzy LKS Chlebnia którzy będą musieli owe przyjemności odstawić na boczny tor i z pełnymi siłami zmierzyć się z przeciwnikami w swoich ligach. Terminarz gier przedstawia się następująco:

OSiR Żyrardów-LKS 00"(boisko na Jodłowskiego w Żyradowie) godzina 10:00

Miejmy nadzieję iż nasi namłodsi adepci pod wodzą trenera Adama Klimczewskiego powstaną jak feniks z popiołów i przywiozą z trudnego terenu komplet punktów.

LKS 95"-KS Wesoła-boisko w Chlebni o godzinie 11:00
Nastarszy rocznik młodzieżowy na swoim obiekcie podejmie rówieśników z KS

Ożarowianka-LKS 98"-na boisku w Ożarowie o godzinie 12:00
Podopieczni trenera Żeglińskiego udadzą się do Ożarowa na mecz z tamtejszą Ożarowianką i wierzymy iż wyjazd ten okaże się bardzo udanu i że do Chlebni trafią 3 punkty.

NIEDZIELA 1 V 2011r.

Skra II Obory-LKS -boisko w Oborach. Mecz o godzinie 10:00
Po ostatnim meczu naszych seniorów o którym chcielibyśmy jak najszybciej zapomnieć, LKS czeka kolejny mecz z cyklu tych o "życie". Tym razem przeciwnikiem najsłabsza drużyna w lidze czyli rezerwy Skry Obory która już dawno zapomniała jak smakuje wygrana a ostatnio wręcz jest demolowana przez kolejnych przeciwników. Takie mecze musimy wygrywać bo jak nie te to które? Wierzymy iż piłkarze nie zawiodą i przywiozą z b

Legion Pruszków-LKS II-boisko na Gomulińskiego w Pruszkowie o godzinie 11:00

Kończyć serie spotkań będą rezerwiści LKS-u którzy po pięknej wygranej z liderem z UKS-u Łady wybiorą się do Pruszkowa na mecz z beniaminkiem B-klasy drużyną Legiona Pruszków. Mamy nadzieję iż pomimo braku wielu zawodników ( kontuzje i wyjazdy ) Trener Marek Rogoś poradzi sobie z tym problemem i będzie kontynuował serie zwycięstw czego bardzo mocno życzę!!!

autor: ~YYY 2011-05-01 08:22:48

avatar boli Tylko to ze I ma zaplecze 18 osob i nikt nie jedzie z nami:)