statystyki szczegółowe

Aktualności

Naprzód II Zielonki vs LKS Chlebnia 1-2!!!

• autor: bercikm, 2011-04-18 08:21

Pisać takie wiadomości z samego rana w poniedziałek to wielka przyjemność. Tymbardziej większa gdyż można mówić już o pewnej serii a mianowicie 4 meczów bez porażki LKS-u i drugiego zwycięstwa z rzędu. Trener Klimczewski jak za machnięciem czarodziejskiej różdzki sprawił iż z sytuacji prawie beznadziejnej tchnął w zespół pozytywnego ducha i dodał wiary we wlasne możliwości co skutkuje kolejnym kompletem punktowym. Mecz z Naprzodem II Zielonki tylko pozornie wydawał się "łatwym". Gospodarze postawili bardzo ciężkie warunki i LKS Mimo prowadzenia do przerwy 2-0 musiał nieżle się napracować aby dowieźć zwycięstwo do końca meczu gdyż po przerwie to goście przeprowadzali szaleńcze ataki które przyniosły im korzyść w postaci gola kontaktowego. Najważniejsze jednak że udalo się ten mecz wygrać a piłkarzami którzy sprawili nam wielką radość w postaci bramek zostali: Mateusz Piórkowski i Tomasz Lenarcik. Cel jakim jest utrzymanie coraz bliżej wykonania ale my wiemy iż uda się to osiagnąć! Jesteśmy z Wami! Dziękujemy!

Kolejny mecz nasi piłkarze rozegrają w sobotę o godzinie 10:00 na sztucznej nawierzchni boiska GKS "Pogoń" a przeciwnikiem bedzie ekipa Perły Złotokłos. W najbliższym czasie przeprowadzę szersza zapowiedź tegoż meczu.