Wyniki drużyn młodzieżowyh LKS II Chlebnia:

LKS Chlebnia '00 - Orkan Sochazew: 0 -16

LKS Chlebnia '95 - Piast Piastów: 1-6

LKS Chlebnia '98 - Milan Milanówek: 1-1

W pierwszym meczu rundy wiosennej zespół młodzików rocznik 1998 zremisował na wyjeździe z Milanem Milanówek 1-1 (0-1).Niestety warunki pogodowe,a przede wszystkim silny,porwisty wiatr uniemożliwił zawodnikom obu drużyn ładną,efektowną grę.Mimo to rywalizujące ekipy stworzyły pełne emocji widowisko dla licznie zgromadzonych kibiców,a losy spotkania ważyły się do ostatniego gwizdka.Pierwsza połowa-wyrównana,z szansami bramkowymi zarówno dla nas jak i gospodarzy i gdy wydawało się,że skończy się ona remisowo bramkę ,,do szatni" zdobywa strzałem z dystansu Piotr Jaroń.Druga część to ograniczenie się naszego zespołu
do defensywy i nieliczne kontry po których sytuacji ,,sam na sam" nie wykorzystał Jaroń. Milan raz po raz stwarzał bardzo groźne sytuacje, jednak nasza obrona z Marcelem Omiecińskim w bramce dzielnie sobie z nimi
radziła.Na 10 minut przed końcem tracimy jednak kuriozalną bramkę bowiem po dośrodkowaniu zawodnika Milanu z rzutu rożnego piłka tak pod wpływem wiatru zmieniła kierunek iż trafiła w naszego kapitana Karola
Soćko i wpadła do bramki. Do końca meczu wynik już nie uległ zmianie i obie drużyny podzieliły się punktami.
Skład Chlebni:Omieciński,Sołtysik,Szrebka,Soćko,Zwierzchowski,Kejres,Smoliński,Żegliński,Jaroń,Cynowski,Skarżyński,