LKS II Chlebnia również wygrywa!!!

• autor: bercikm, 2011-04-11 19:13

Niedziela również dla rezerw LKS-u okazała się niezwykle szczęsliwa. Nasza drużyna trapiona brakiem piłkarskiego szczęścia w poprzednih spotkaniach, w meczu z Płomieniem Kotorydz pokazała że grać w piłkę potrafi i...to jak! Wynik 5-0 nie pozostawia złudzeń kto był lepszy w tym meczu choć trzeba przyznać że o wynik przez 30 minut można było drżeć gdyż utrzymywał się rezultat remisowy. Ale pierwsza bramka zdobyta przez Ariela Brzeźińskiego napoczęła defensywę gości z Kotorydza którzy od tego momentu zaczeli grać niepewnie i często popełniałi niewymuszone błędy czego efektem były kolejne bramki. Królem polowania na gole okazał się wymieniony kapitan zespołu Brzeźiński który ustrzelił hattrika. Statystykę zdobytych bramek uzupelnił golem samobójczym obtrońca gości oraz popularny "Kaczor" czyli Michał Świerszcz. Po meczu na twarzy trenera Marka Rogosia w koncu zawitał uśmieh i mamy nadzieje iż po kolejnym meczu ten stan sie utrzyma. A kolejym przeiwnikiem będzie ekipa Milana II Milanówek więc można te spotkanie nazwać " Małymi derbami ". Jeszcze raz najszczersze gratulaje!!!

Niestety wynik meczu zszedł na dalszy plan gdyż bardzo groźną kontuzją zakońzył spotkanie Marin Rogoś. Podzas wykonywania rzutu rożnego niefortunnie upadł na ziemię po czym zszedł z boiska z grymasem bólu trzymając się za bark. Został przewieziony do szpitala w którym zdiagnozowano uraz obojczyka i nałożono gips. Marcin jesteśmy z Tobą i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!!!

Skład LKS-u II Chlebnia: Łukasz Małek, Michał Sierański, Bartłomiej Przygoda, Paweł Przygoda, Marcin Rogoś( Michał Duranowski ), Ariel Brzeźiński (żółta kartka), Robert Tobera ( Marcin Wojciechowski ), Dominik Węgrzynowicz ( czerwona kartka ), Kamil Piórkowski, Marcin Slęzak, Michał Śwerszcz.