Bardzo ważne zwyięstwo!!!

• autor: bercikm, 2011-04-11 18:48

LKS Chlebnia vs Olimpia Warszawa - 1-0. LKS pokonał po zaciętym boju jednego z faworytów do zwyięstwa w lidze okręgowej Olimpię Warszawa. Od początku meczu oraz podczas jego trwania było wiadomo że nie będzie to łatwa przeprawa i fakt nie była. Skazywany na porażke team żółto - zielonyh udowodnił że nie ma rzeczy niemożliwyh i że dzięki zaangażowaniu oraz wielkiej ambicji można ograć każdego przeciwnika. Bramkę która tak bardzo nas uradowała zdobył Mateusz Piórkowski. Trener Klimczewski osiągnął to co sobie życzył czyli walke o każdy centymetr boiska i wzajemną współpracę która podczas meczu z gośćmi z Warszawy była naprawdę na wysokim poziomie. Napewno te zwycięstwo pozwoli troszkę spokojniej spojrzeć na tabelę ale pamiętajmy iż do końca rozgrywek pozostało jeszcze wiele meczy które podobnie jak ten będą o być albo nie być w lidze okręgowej. Brawo Panowie Brawo trenerze Brawo LKS!!!

Kolejny mecz z udziałem naszyh piłkarzy odbędzie się na wyjeżdzie z sąsiadem w tabeli czyli ekipą Naprzodu II Zielonki. Wierzymy iż nasi piłkarze udowodnią że zwycięstwo z Olimpią to nie przypadek a realny wzrost formy.

Skład LKS-u z  meczu z Olimpią 1-0 (0-0): Mateusz Puczyński-Przemysław Kierzkowski,Tomsz Lenarcik(żólta),Dariusz Świderski(żółta),Rafał Boryń-Paweł Radzikowski(żólta-68"Michał Pohoski)Marcin Zdulski,Adam Klimczewski(46 "Radosław Nowicki)-Kamil Boryń,Mateusz Piórkowski,Marcin Fornalik.

autor: ~ogi 2011-04-14 18:08:27

avatar Kamil z Rafałem ukujcie wkońcu coś :P