dzisiaj: 763, wczoraj: 682
ogółem: 3 809 855

A mogło być tak pięknie...

• autor: bercikm, 2011-03-27 18:43
Dzisiejszego dnia mile nie będą wspominać rezerwy LKS-u Chlebnia. Po meczu w którym było wiele pomyłek zarówno w zagraniach typowo piłkarskich jak i błędów...sędziowskich przegrywamy z Hutnikiem II Warszawy 3-6. Sędzia  Pan Deryło nie miał najlepszego dnia i po kilku absurdalnych wręcz dezycjach musimy przełknąć smak goryczy. Nie można zrzucać calej winy na sędziego bo i dla naszego rywala też podyktował nie raz niekorzystne decyzje. Na wynik niestety też składała się słaba forma i gra LKS-u. Na pochwałę zasługuje bardzo dobra postawa naszego bramkarza Łukasza Małka który swoimi interwencjami uratował zespół od wyższej porażki. Trzeba w tym miejscu wspomnieć o fakcie iż po pierwszej połowie wygrywalismy 3-1... Goście strzelając bramkę kontaktową nabrali wiatru w żagle a my ten żagiel całkowicie schowalismy i...staneliśmy w miejscu co Hutnik bezwzględnie wykorzystał. Końcówka spotkania to egzekucja ( strata 3 bramek w zaledwie kilka minut ) i bezradność naszych piłkarzy i trenera Marka Rogosia któremu pozostało tylko łapanie się za głowę i nerwy które zostały wystawione na prawdziwą próbę. Wierzymy że już w następnym meczu który odbędzie się na wyjeździe ze Świtem II Warszawa forma i koncentracja przez pełne 90 minut będzie towarzyszyć naszym graczom i będziemy mogli cieszyć się z 3 punktów!!!

Skład LKS II Chlebnia w meczu z Hutnikiem II Warszawa: Łukasz Małek-Marcin Rogoś-Paweł Przygoda-Bartłomiej Przygoda-Paweł Żukowski-Adrian Szpadzik-Ariel Brzeźiński-Bartłomiej Płociński-Radosław Nowicki-Rafał Burzyński-Marcin Slęzak.