Przed meczem inauguracyjnym

• autor: bercikm, 2011-03-22 22:32

Już w najbliższą Niedzielę 27 III 2011r o godzinie 10:00 na sztucznej nawierzchni boiska GKS "Pogoń" naprzeciwko siebie staną drużyny naszego ukochanego LKS-u Chlebnia oraz ekipa z Klubu Sportowego Raszyn. Dla żółto - zielonych jak i w szczególności dla trenera Janusza Klimczewskiego będzie to debiut w meczach o punkty w tym roku. Po sezonie przygotowawczym i wynikach gier sparingowych panuje umiarkowany optymizm iż po gwizdku sędziego oznaczającym koniec tegoż meczu będziemy cieszyć się z 3-punktowej zdobyczy. Napewno fakt jakim jest wycofanie KS Piaseczno z ligi okręgowej powoduje iż o utrzymanie będzie o wiele łatwiej ale trzeba być czujnym i w każdym meczu walczyć o pełną pulę tak jakbyśmy zaczynali sezon od nowa.

Drużyna KS Raszyn w swoim pierwszym wiosennym meczu ligowym uległa ekipie z Przyszłości Włochy (Warszawa) 2-1. Napewno więc w meczu z Nami będą chcieli udowodnić że to tylko falstart i że z tego wyniku nie ma co wyciągać daleko idących wniosków.

AKCJA STADION!!! ZABIERZ MAME, TATĘ, SIOSTRE, BRATA I SĄSIADA I DOPINGUJ LKS!!! NIE SIEDZ W DOMU - ZIMA SIĘ JUŻ SKOŃCZYŁA!!! CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!!!

Napewno przed meczem KS Raszyn zamieszczę informację o przebiegu okresu przygotowawczego. Proszę o jeszcze trochę cierpliwości.

autor: ~anonim 2011-03-23 07:29:00

avatar o godz.10:00 jest mecz