Przypominam o jutrzejszych sparingach!!!

• autor: bercikm, 2011-03-12 17:51

Przypominam o jutrzejszych sparingach naszych seniorów zarówno pierwszej drużyny jak i rezerw. Przeciwnikiem "okręgówki" będzie występująca w III grupie Warszawskiej A-klasy ekipa Jedności Żabieniec. Nasi najbliżsi przeciwnicy jeszcze w sezonie 2007/2008 występowali w lidze okręgowej razem z LKS Chlebnia i razem...tą ligę opuścili w wyniku spadku do niższej klasy rozgrywkowej. LKS szybko powrócił na utracone miejsce, Jedność w dalszym ciągu próbuje i trzeba przyznać że ma spore szanse aby tego dokonać gdyż po rundzie jesiennej zajmuje 3 miejsce z dorobkiem 26 punktów i stratą zaledwie 1 punktu do miejsca gwarantującego awans i 3 punktów do wygrania swojej ligi. Miejmy nadzieję iż po ostatniej wpadce z Kosą nasi piłkarze powrócą na właściwe tory i wygrają owy mecz który odbędzie się już jutro tzn. 13 Marca o godzinie 16 na sztucznej nawierzchni boiska GKS"Pogoń" w Grodzisku Mazowieckim.

Przeciwnikiem naszych rezerw będzie występujący w IV grupie Warszawskiej B-klasy Tur Jaktorów. Ekipa z Jaktorowa przeżywa obecnie zapaść gdyż niestety z roku na rok notuje spadek do niższej klasy rozgrywkowej. Na dzień dzisiejszy również musi solidnie popracować aby włączyć się do walki o awans do A-klasy gdyż zajmuje 5 miesjce z dorobkiem 24 punktów tracąc 2 punkty do miejsca gwarantującego awans i aż 10 do liderującej Żyrardowianki II Żyrardów. Niby strata jest mała ale w tejże lidze połowa drużyn może uzyskać promocję do wyższej ligi. Miejmy nadzieję iż podopieczni Marka Rogosia rozegrają dobry mecz z efektem końcowym w postaci zwycięstwa. Mecz już jutro tzn. 13 Marca o godzinie 13 na sztucznej nawierzchni boiska GKS "Pogoń" w Grodzisku Mazowieckim.

autor: ~szejk 2011-03-13 21:01:51

avatar 3:2