Pewna wygrana z Pogonią

• autor: bercikm, 2011-03-06 01:28

W dniu wczorajszym ekipy GKS II Pogoń i LKS Chlebnia wybiegły na boisko w celu rozegrania meczu sparingowego. Relacja z meczu oraz skład LKS-u w dalszej części.

Pogoń chciała zrehabilitować się za niedawną porażkę 1-4 a Chlebnia podtrzymać równą i co najważniejsze wysoką formę i...całkowicie udowodniła że i nie tylko forma jest na bardzo wysokim poziomie ale przede wszystkim skuteczność którą tak bardzo wymagał od swoich podopiecznych trener Klimczewski. Wynik 0-8 dla naszych żółto - zielonych mówi wszystko. LKS panował w tym meczu i nie miał litości dla swych przeciwników za miedzy. Łupem bramkowym podzielili się w tym meczu: Marcin Fornalik (2 bramki), wczorajszy solenizant Łukasz Pękacz (2 bramki) oraz po jednej bramce Mateusz Piórkowski, Kamil Boryń, Łukasz Wiśniewski (rzut karny), Marcin Ślęzak. Pięknie Panowie! Gratulacje dla Was i dla opiekuna LKS-u Pana Janusza Klimczewskiego:) Przypominam iż już w najbliższy wtorek kolejny mecz kontrolny o godzinie 19 na sztucznej nawierzchni w Milanówku (boisko Milanu) a przecwnikiem piłkarze z Konstancina reprezentujący barwy tamtejszej Kosy.

Skład LKS Chlebnia w meczu przeciwko GKS II Pogoń:

autor: ~spiker błękitnych 2011-03-06 07:49:13

avatar No to postawa Błękitnych powinna napawać optymizmem skoro przegrali 3:4. Brawo Chlebnia. Życzę pozostania w Okręgówce i spotkania z wami w następnym sezonie

autor: ~szejk 2011-03-06 07:58:12

avatar dzięki,