Wygrana z Błękitnymi Korytów

• autor: bercikm, 2011-02-28 21:49

Przygotowująca się do rundy wiosennej LKS Chlebnia dnia 27 II o godzinie 11 na sztucznej nawierzchni boiska mieszczącego się na terenie GKS "Pogoń" rozegrała kolejny mecz kontrolny. Tym razem przeciwnikiem podopiecznych trenera Klimczewskiego była występująca w A-klasie ekipa Błękitnych Korytów. Relacja z meczu a także skład w dalszej części Newsa:)

Od początku to LKS był stroną przeważającą i już w 2 minucie piłke do siatki skierował Marcin Fornalik. Goście dobrze nie ockneli się po straconej bramce a już w 4 minucie przegrywali 2-0. Błąd obrony wykorzystuje ponownie Fornalik. Od tej pory gra wyrównała się choć okazji do zdobycia bramki przez Chlebnie nie brakowało i ta sztuka udała się ponownie w 37 minucie, a bramkę po błędzie bramkarza zdobywa Adam Klimczewski i to Chlebnia kończyła pierwszą połowę z wynikiem 3-0. Żółto-Zieloni chyba za szybko uwierzyli w wygranie tego meczu bo po przerwie to goście z Korytowa byli stroną dominującą i szaleńcze ataki przyniosły skutek w 57 minucie. Bramkę zdobył Zbigniew Skibiński. Od tej pory Błękitni uwierzyli że ten mecz jeszcze może im przynieść wiele dobrego i tak też niestety się stało w 75 minucie gdzie gola kontaktowego zdobył Kamil Ciesielski. W 78 minucie Błękitni wyrównali ponownie za sprawą Ciesielskiego. Ostatnie minuty to emocjonujące wymiany ciosów z których to na cale szczęscie zwycięsko wyszli nasi piłkarze a "złotym" strzelcem okazał się w 83 minucie "król sparingów" Rafał Burzyński. Popularny Burza potwierdza wysoką dyspozycyjność strzelecką i mamy nadzieję iż podobną formą będzie wykazywał się też w meczach o punkty. Dla całej drużyny wielkie brawa za walkę gdyż takiej właśnie wymagamy w meczach o punkty. Kolejny mecz sparingowy odbędzie się 8 III 2011 z Kosą Konstancin o godzinie 19 na boisku w Milanówku. Jest to dodatkowy przeciwnik który wcześniej nie był planowany w harmonogramie przygotowań.

Skład LKS Chlebnia w meczu z Błękitnymi Korytów:

autor: ~andere 2011-03-01 12:56:46

avatar Pomimo porażki Korytowa ja i tak cieszę się z brameczki Skiby :)