18-nastka Mateusza \\\"Zamęta\\\" Zamęckiego

• autor: bercikm, 2011-02-19 17:57

Z okazji 18-stych urodzin Mateuszu zarząd LKS Chlebnia, piłkarze, kibice oraz wszystkie osoby związane z klubem życzą Tobie,aby ten nowy okres w Twoim życiu,który właśnie się rozpoczął,zapisał się na kartach historii, jako okres wszelkiego szczęścia i radości... Abyś z każdym nowym dniem podejmował takie decyzje,które doprowadzą Cię do wymarzonego celu... Abyś nie stracił pogody ducha i wiary we własne możliwości... Abyś obdarzył swą miłością kogoś,kto na nią naprawdę zasługuje... Abyś nigdy nie cierpiał z powodu braku prawdziwych przyjaciół... Abyś potrafił dostrzec małe radości,które w rzeczywistości są perełkami życia... Abyś małymi kroczkami spełniał swe marzenia... Aby Twe życie było tylko usłane różami,a kłopoty znikały wraz z zachodzącym słońcem... I pamiętaj,że 18 lat ma się tylko raz w życiu! Więc szalej i nie pytaj co dalej:) A później rób tak, żeby niczego nie żałować... Życzymy Tobie również samych sukcesów w żółto - zielonych barwach i czasem "chłodnej" głowy i przemyślanych zachowań gdyż ambicji nie można Ci odmówić. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego!!!