Młodziki ‘98 na turnieju w Nasielsku

• autor: bercikm, 2011-02-09 12:06

Nasi młodzi adepci piłki nożnej rocznika '98 wrócili z turnieju odbywającego się w minioną niedzielę w Nasielsku. W dalszej części newsa informacje z przebiegu turnieju i wyników osiągniętych przez drużynę LKS Chlebnia.

Po bardzo dobrym występie na turnieju w Warszawie gdzie w gronie 13 drużyn nasz zespół zajął 4 miejsce, a Piotrek Jaroń został uznany najlepszym zawodnikiem turnieju, podopieczni trenera Pawła Żeglińskiego udali się w minioną niedzielę na turniej halowy do Nasielska. Dysponując szeroką kadrą nasz zespół zgłosił do rozgrywek dwa zespoły: Chlebnia I złożona z zawodników ,którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sportem, a także tych , którzy na co dzień pełnią funkcję zmienników,  Chlebnia II reprezentowana przez graczy z podstawowego składu. W turnieju wzięło udział 14 drużyn podzielonych na 3 grupy. Do grupy A trafiła Chlebnia II. Po świetnym początku i zwycięstwie z faworyzowanym Świtem Nowy Dwór Maz. 2-0 , nasz zespół zremisował z AP Gol W-wa 0-0. W trzecim spotkaniu przyszło nam rywalizować z Wkrą Andzin, którą pokonujemy 4-0 i po 3 kolejkach zajmujemy pierwsze miejsce w grupie i do awansu do półfinału brakuje punktu w ostatniej kolejce. Niestety pojedynek z Mewą Mińsk Mazowiecki ,który rozpoczynamy od straty bramki w 1 minucie, mimo nieustannych ataków, słupków i poprzeczek przegrywamy 0-1 i mimo iż mamy tyle samo punktów, najwięcej bramek i tylko jedną straconą odpadamy z turnieju bowiem o awansie zadecydowało bezpośrednie spotkanie. Chlebnia I natomiast rywalizowała w grupie B . Swoje pierwsze spotkanie nasi zawodnicy przegrywają na własne życzenie z Goliatem Leoncin 0-2 marnując wiele dogodnych sytuacji. Drugi pojedynek to wysoka przegrana z Unią Warszawa 0-6. W ostatnim spotkaniu po bardzo dobrej grze przeciwko silnej Sarmacie W-wa tracimy bramkę w ostatnich sekundach i ulegamy rywalowi 0-1. Po mimo braku awansu do półfinału zespół zaprezentował się z bardzo dobrej strony, nie mniej jednak pozostaje niedosyt bowiem śmiało można było pokusić się o miejsce na podium. W turnieju zwyciężyła Sarmata Warszawa, drugie miejsce przypadło AP Gol, trzecie zaś Unii Warszawa.