Zwycięstwo!!!

• autor: bercikm, 2011-02-05 21:34

W dniu dzisiejszym nasze rezerwy rozegrały w Żyrardowie swój pierwszy mecz kontrolny z miejscową Żyrardowianką rocznik 1994. Po 3 bramkach Pękiego ( Łukasz Pękacz ) i jednej Ariela Brzeźińskiego odnieśliśmy przekonujące zwycięstwo 4-0!!! Miejmy nadzieję iż tak wyborna forma utrzyma się nie tylko w grach sparingowych ale znajdzie swoje odzwierciedlenie w walce o punkty a wtedy...któż wie może żółto - zieloni będą rywalizować w ekstrA-klasie:) BRAWO panowie! Brawo trenerze!

Wiemy napewno iż ten wynik spowoduje że "jedynka" w swym jutrzejszym meczu również będzie chciała aby nasza radość trwała dłużej! Przypominam mecz pierwszej dtużyny już jutro o 11 na boisku GKS Pogoń:) Bądźmy tam razem i pokażmy że LKS Chlebnia to nasza duma i potęga!!!

Skład z dzisiejszego meczu postaram się uzupełnić w dniu jutrzejszym.

A już w najbliższym czasie mała niespodzianka dla wszystkich pragnących poznać...ale to już niebawem:)