30 I 2011 SPARING LKS CHLEBNIA!!!

• autor: bercikm, 2011-01-27 20:06

Uprzejmie przypominamy o zbliżającym się sparingu seniorów występujących w lidze okręgowej. Przeciwnikiem naszej ekipy będzie Gwardia Warszawa. W dalszej części newsa dodatkowe informacje.

Już w najbliższą  niedzielę 30 I 2011 na obiekcie GKS "Pogoń" mieszczącym się na ulicy al. Mokronowskich 4 swoje siły zmierzą w grze sparingowej LKS Chlebnia oraz Gwardia Warszawa. Nasz przeciwnik występuje obecnie w A klasie III grupy Warszawskiej. Spowodowane to jest faktem iż w sezonie 2009/ 2010 klub ten zanotował spadek z ligi okręgowej. Gwardia na pólmetku rozgrywek jest liderem swojej grupy z dorobkiem 29 punktów a więc ma spore szanse wrócić po rocznej banicji do wyższej ligi.  Ciekawostką tegoż meczu jest niewątpliwie osoba trenera LKS-u Pana Janusza Klimczewskiego który jeszcze w obecnej rundzie jesiennej trenował swoich już byłych podopiecznych w klubie Gwardia Warszawa. A więc ZAPRASZAMY na mecz  juz w najbliższą niedziele o godzinie 11 na stadion Grodziskiej Pogoni!!!

Nie doszedł niestety do skutku mecz sparingowy naszych rezerw z Naprzodem II Brwinów. Spotkanie zostało odwołane.