LIGA OKRĘGOWA

• autor: bercikm, 2018-10-25 14:40

Przed nami 13. kolejka rozgrywek Ligi Okręgowej w grupie Warszawa II.

W Teresinie liczymy na przełamanie złej passy.

W najbliższą sobotę, 27 października o godzinie 11 pierwszy zespół LKS Chlebnia rywalizować będzie o ligowe punkty w wyjazdowym starciu z drużyną KS Teresin. Nasi sobotni rywale w tabeli rozgrywek LO w grupie II zajmują aktualnie czwarte miejsce, mając na koncie 26 punktów i tracąc do lidera - ekipy AP Żyrardów - aż lub tylko sześć oczek.

W sześciu meczach rozegranych w bieżącej rundzie jesiennej na własnym boisku, zespół prowadzony przez Adama Warszawskiego odniósł cztery zwycięstwa, zremisował 3:3 z Naprzodem Stare Babice i poniósł jedną, aczkolwiek dotkliwą porażkę - 2:9 z rezerwami Ursusa.

Przed piłkarzami Chlebni zatem kolejne trudne zadanie - zdobycie przynajmniej punktu, w dodatku na obiekcie rywala i tym samym przełamanie fatalnej passy pięciu z rzędu porażek.

Niestety, również w sobotę, 27 października, w dodatku o godzinie 10 prezentujący coraz wyższą formę zespół rezerw LKS Chlebnia, powalczy o kolejną ligową wygraną, tym razem w Zaborowie z tamtejszą Zaborowianką.

Trzymamy kciuki za obie nasze ekipy i serdecznie zapraszamy wszystkich fanów LKS  do Teresina lub Zaborowa. W sobotę wszystkie drogi prowadzą na północ.