LKS Chlebnia - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  •        

Zegar

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 6 gości

dzisiaj: 480, wczoraj: 472
ogółem: 2 678 337

statystyki szczegółowe

Aktualności

Rocznik 2011 drugi w Nadarzynie!

  • autor: bercikm, 2018-07-03 15:36

Chłopcy ( i dziewczynka ) z rocznika 2011 wraz z trenerem Marcinem Wojciechowskim w ostatnią niedzielę udał się do Nadarzyna na mecz organizowany przez Milan Sport.

W pierwszym meczu pewnie pokonujemy 5-1 drużynę Offensywy Książenice. W drugim meczu ulegamy zasłużenie 0-2 ekipie AMS. W ostatnim meczu spotkało nas spore zaskocenie. Nie, nie zaskoczyła nas wielka gra przeciwnika jakim był zespół Kąty Mikówiec tylko zdziwiliśmy się w sposób jaki ten zespół miał pmysł na grę. A mianowicie zawodnik Kątów ustawił piłkę na środku boiska i...kopal w naszą bramkę. Tak się złożyło że trafił. My odpowiedzieliśmy i nowu podobna taktyka i znowu gol. Mt odpowiadamy i...tak, tak tracimy gola w podobny sposób. Tak "graliśmy" do stanu 4-4 kiedy to szczęście już opuściło przeciwnika a my wygrywamy 7-4 po grze w której staraliśmy się grać piłką a nie tylko ją wybijać.

W półfinale spotkaliśmy się z młodymi adeptami piłki nożnej ze szkółki Milan Sport. Wygrywamy pewnie i wysoko 6-0. W finale ponownie spotykamy się z AMS. Tym razem to my przeważaliśmy lecz albo kilka razy świetnie bronił bramkarz rywala albo z pomocą przychodziły kilka razy słupki. AMS za to wyprowadził jedną zabójczą akcję i wygrywa z nami 0-1. Zajmujemy ostatecznie 2 miejsce w całym turnieju!

Dodatkowo nasz zawodnik, Szymon Kubicki został królem strzelców z 14 trafieniami na koncie! Brawo Kubik!!!

Chlebnie reprezentowali: Mateusz Bagiński, Hania Bagińska, Staś Sawicki, Szymon Kubicki, Paweł Głowacki, Sebastian Zdanowski, Sebastian Szymański, Wiktor Lipiński, Kamil Wasiak

Brawo My!!! MOCNI RAZEM!!!

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [621]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.