Powalczyli z liderem!

• autor: bercikm, 2018-07-03 15:25

Minimalną porażką 1:0 zakończył się pojedynek naszego zespołu z liderem ligi okręgowej KS Raszyn.

Podopieczni trenera Pawła Żeglińskiego przystąpili do spotkania z Raszynem w mocno okrojonym składzie, jednak zmiennicy pokazali się z dobrej strony i stawili dzielny opór faworyzowanym gospodarzom.

Nastawieni na grę z kontrataku nie pozwalaliśmy rywalom ,,rozwinąć skrzydeł". Niestety dla nas po stałym fragmencie gry gola w ostatniej akcji pierwszej połowy zdobyli gracze z Raszyna i objęli prowadzenie. Jak się później okazało było to jedyne trafienie w tym spotkaniu.

Mimo porażki naszym zawodnikom należą się brawa za serce zostawione na boisku i stoczenie wyrównanego pojedynku z zespołem, który pewnie zmierza do IV ligi.

KS Raszyn - LKS Chlebnia 1:0 (1:0)

Skład: Sapalski - Palmowski , Żakowski, Skalniak, Małek - Podgórski ('70 K.Piórkowski), Patanowski ('65 Laskowski), Ozimek, Chłystek, Omieciński ('85 Sierański) - Pawlikowski

Ps. Niestety drugi zespół ze względu na brak odpowiedniej ilości zawodników nie pojechał do Nowej Suchej na mecz z Promykiem. Tym samym przegrywamy ten mecz walkowerem.