Rezerwy gromią Wrzos!

• autor: bercikm, 2018-05-23 15:43

Pewnym i wysokim zwycięstwem 4-0 zakończył się mecz naszych rezerw z Wrzosem Międzyborów.

Ten mecz był dla nas niezwykle istotny. Przegrana znacznie utrudniłaby nam walkę o pozostanie w A-klasie na przyszły sezon. Jednak stawka tego spotkania nie splątała nóg naszym piłkarzom. Graliśmy szybko, z pomysłem i co najważniejsze skutecznie. Bramki dla rezerw w tym spotkaniu zdobywali: Krzysiek Mamla, Ozimek, Chojnacki. Jedna bramka była golem samobójczym.

Jak ważne jest to zwycięstwo świadczy fakt iż swoje spotkanie wygrał także Partyzant Leszno. Obecnie tracimy 2 punkty do 3 wyprzedzających nas zespołów. Zatem nadal walczymy i nie składamy broni.

Kolejny mecz zagramy na wyjeździe z Promykiem Nowa Sucha.

LKS II Chlebnia - Wrzos Międzyborów 4-0

Bramki: K. Mamla, Ozimek, Chojnacki, samobójcza

Skład Chlebni: Sapalski - Przygoda (85' Zaprzałek), Michałowski, K. Piórkowski, Palmowski - Skalniak, Mamla K., Zdulski (75' Berezhnyi), Chojnacki (86' Parol), Omieciński (46' Ozimek) - Szymański (60' Mamla M.)