Wysoka porażka w Jóżefowie

• autor: bercikm, 2018-05-23 15:42

Wysokiej porażki 5:1 doznali w Józefowie nasi seniorzy.

O wyniku przesądziła pierwsza połowa, po której przegrywaliśmy już 4:0. Bardzo dobrze grający gospodarze wykorzystywali nasze błędy i zdobywali kolejne bramki.

Druga odsłona była już w naszym wykonaniu dużo lepsza. Chwilę po jej wznowieniu honorowe trafienie zaliczył Mikołaj Ozimek. Próbowaliśmy jeszcze zmniejszyć rozmiary porażki , ale nie wykorzystaliśmy kilku dogodnych sytuacji. Zrobili to natomiast gracze Józefovii , którzy po kontrataku strzelili piątego gola i odebrali nam praktycznie jakiekolwiek nadzieje na lepszy rezultat.

O tej porażce musimy jak najszybciej zapomnieć bowiem już w środę w ramach 26 kolejki rozgrywek zmierzymy się u siebie z KS Konstancin. Początek spotkania o godzinie 18.00.

Józefovia - LKS Chlebnia 5:1 (4:0)

Bramka : Ozimek

Skład: Sapalski - B.Piórkowski, Żakowski, Paciorkowski, Małek ('46 Skalniak) - Kozdrój, Ejsmont, Chłystek ('75 Podgórski) , Pawlikowski, Patanowski ('46 Ozimek) - Sierański ('60 Omieciński)