Remis w Teresinie !

• autor: bercikm, 2018-05-23 15:42

W zaległym meczu podopieczni trenera Pawła Żeglińskiego zremisowali w Teresinie 1:1. Choć remis był w tym spotkaniu wynikiem sprawiedliwym, to jednak przyjęliśmy go z dużym niedosytem.

Do przerwy po golu Sebastiana Patanowskiego prowadziliśmy 1:0.

Kilka minut po rozpoczęciu drugiej połowy ten sam zawodnik został sfaulowany w polu karnym przez bramkarza gospodarzy, wywalczając tym samym ,,jedenastkę " dla naszego zespołu.

Niestety tym razem Marcin Ejsmont nie wykorzystał znakomitej sytuacji na podwyższenie rezultatu i wynik nie uległ zmianie.

W końcówce piłkarze Teresina wyrównali stan rywalizacji na 1:1 i mimo prób z obydwu stron obie ekipy podzieliły się punktami.

KS TERESIN - LKS CHLEBNIA 1:1 (0:1) Bramka: Patanowski

Skład: Sapalski - Skalniak, Żakowski, Paciorkowski, B.Piórkowski - Patanowski('60 Małek), Kozdrój ('80 Ozimek), Ejsmont, Chłystek( '85 Omieciński), Pawlikowski- Sierański ('90 K.Piórkowski)