Rezerwy postraszyły LKS Osuchów!

• autor: bercikm, 2018-05-23 15:40

Remisem 1-1 zakończyło sie wczorajsze spotkanie naszych rezerw z LKS-em Osuchów.

W tym meczu byliśmy bardzo blisko wywieziena z trudnego terenu 3 punktów. Warto zaznaczyć że gdyby ta sztuka się nam udała to Osuchowianie ponieśliby pierwszą porażkę w sezonie. Bramkę na 1-1 straciliśmy dopiero w 91 minucie spotkania. Prowadziliśmy po bramce Kajtka Szymańskiego.

Taki wynik z liderem pokazuje że nadal walczymy i pozostajemy w grze o utrzymanie w A-klasie. Nastepnym naszym ligowym rywalem będzie Zaborowianka Zaborów. Ten mecz rozegramy w Zaborowie 12 maja o godzinie 17:00.

Skład rezerw: Sapalski-Piórkowski B., Paciorkowski, Michałowski, Palmowski ( '50 Przygoda )-Skalniak, Omieciński ( '57 Laskowski ), Zdulski ( 85 Mamla K ), K. Piórkowski ( '61 Żakowski ), Mamla K ( '90 Zaprzałek ).,- Chojnacki ( '70 Szymański )