Weekendowy rozkład jazdy!

• autor: bercikm, 2018-04-30 15:09

Sezon w pełni! Pomimo że właśnie rozpoczyna się długi weekend majowy to nasi piłkarze Ci starsi i młodsi nie zamierzają odpoczywać a rozgrywać kolejne spotkania ligowe!

Poniżej pełen weekendowy rozkład jazdy!

LKS-URSUS II ( sobota, godzina 11:00 )
 Jutro o godzinie 11:00 na Chlebni podopieczni trenera Pawła Zeglińskiego rozegrają kolejny mecz ligowy w lidze okręgowej. Tym razem zmierzymy się z zespołem rezerwowym Ursusa Warszawa.

Po ostatniej przegranej z AP Żyrardów młodzi zawodnicy Chlebni postarają się powrócić na zwycięski szlak. Pokazaliśmy już w tej rundzie że w piłkę grać potrafimy nie tylko w sposób efektywny ale i efektowny. Bo oprócz zdobyczy punktowej LKS w każdym meczu pokazywał dobrą, kombinacyjną grę na którą z przyjemnością się patrzyło. Liczymy także na podobne wrażenia w najbliższym meczu!

Rezerwy Ursusa Warszawa zajmują obecnie 8 miejsce. W dotychczas rozegranych 21 spotkaniach „Traktorki” wywalczyły 32 punkty. Bilans tej drużyny to 9 zwycięstw, 5 remisów i 7 porażek.

LKS II-PŁOCHOCIN ( niedziela, godzina 17:00 )
 Najbliższy mecz naszych rezerw jest z gatunku tych "za 6 punktów" Chlebnia w tabeli zajmuj przedostatnie miejsce, Pochocin jest ostatni. Przegrany w tym starciu może znacznie przybliżyć się do B-klasy, wygrany zaś złapie oddech w dalszej walce o zachowanie ligowego bytu.

Liczymy że w niedzielę zobaczymy nasz zespół zwycięski! Wierzymy że podopiczni trenera Grzegorza Mamli tym meczem rozpoczną marsz w górę tabeli! Serdecznie zapraszamy

2005 LKS -VARSOVIA ( sobota , godzina 14:00 )

2005 PIAST PIASTÓW - LKS CHLEBNIA II ( sobota, godzina 14:00 )

2006 LKS CHLEBNIA - POGOŃ ( sobota, godzina 14:30 )