Ryś za mocny dla rezerw

• autor: bercikm, 2018-04-30 15:08

Niestety rezerwy przegrały 0-5 w Laskach z tamtejszym Rysiem.

W tym spotkaniu dopóki starczyło nam sił to byliśmy równorzędnym rywalem dla Rysia. Niestety na ten mecz pojechaliśmy z raptem jedną zmianą co musiało odbić się na jakości naszej gry. Warto zaznaczyć że pierwszą bramkę straciliśmy dopiero w 40 minucie meczu. Wtedy Grześka Starbałe z rzutu karnego pokonał zawodnik Rysia.

Po przerwie zmęczenie dało o sobie znać. Walczyliśmy dzielnie, ambitnie starając się stawić czoła gospodarzom. Na pochwałę zasługuje fakt że nie skupiliśmy się na wybijaniu piłki byle gdzie tylko cały czas próbowaliśmy rozgrywać ją i tworzyć akcję. Mieliśmy kilka dobrych okazji lecz nie udało nam się ich wykorzystać.

Za tydzień arcy ważny mecz. Na Chlebniew niedziele o godzinie 17:00 zawita FC Płochocin, ostatni zespół A-klasy. W tym spotkaniu liczymy na przelamanie i zdobycie kompletu punktów!

Ryś Laski - LKS II Chlebnia 5-0 ( 1-0 )

Skład: Starbała, Michałowski, Zaprzałek, Berezhnyi, Przygoda, Zdulski, Szulowski, Wieczorek, K. Mamla, Laskowski, G. Mamla ( '60 Wojciechowski )