Akademia Żaka - tu przyszłość jest dziś!!!

• autor: bercikm, 2018-04-30 15:02

Fascynuje Ciebie piłka nożna? Chcesz wkroczyć w magiczny świat futbolu? Marzy Ci się bycie piłkarzem w klubie w którym liczy się sport i dobra zabawa? Teraz jest to możliwe!

W naszym klubie jak wiemy powstała Akademia Żaka której celem jest przede wszystkim nauka gry w piłkę nożną oparta na zabawach ruchowych gdzie najważniejszy jest młody zawodnik!

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych! Może w Twoim domu, może u sąsiada, może u brata lub siostry bądź innego znajomego skrywa się młody gracz z rocznika 2011-2013 który chce rozpocząć tą fascynującą przygodę? Jeżeli tak to zapraszamy do kontaktu!

Pierwsze zajęcia oczywiście są bezpłatne! Trenujemy 2 razy w tygodniu! Jedyne co musisz ze sobą zabrać to dobre nastawienie!

W razie zapytań o terminy jednostek treningowych jak i innych szczegółów prosimy o kontakt pod numerem: 510-599-364

Akademia Żaka LKS Chlebnia najlepszym wyborem!