dzisiaj: 803, wczoraj: 568
ogółem: 3 820 048

Kolejna wygrana seniorów !

• autor: bercikm, 2018-04-30 15:01

Zwycięstwem 2-0 zakończył się sobotni pojedynek naszych seniorów z Naprzodem Stare Babice.

Chociaż zagraliśmy zdecydowanie najsłabszy mecz w tej rundzie, to prawdziwy zespół poznaje się po tym, że gdy nie idzie wszystko po swojej myśli to i tak wygrywa się mecze. I tak też było dziś. W naszej grze brakowało dziś dokładności , stwarzalismy mało sytuacji bramkowych i nie mieliśmy pomysłu na pokonanie gości. Kluczowa sytuacja miała miejsce w 80 minucie meczu kiedy wychodzącego na czystą pozycję Ozimka sfaulowal bramkarz przyjezdnych , za co otrzymał czerwoną kartkę , a nam przyznano jedenastkę . Ponownie jej pewnym egzekutorem był Marcin Ejsmont i wyszliśmy na prowadzenie.

Na kilka minut przed końcowym gwizdkiem po dośrodkowaniu Ejsmonta z rzutu wolnego drugą bramkę zdobył Adrian Żakowski i czwarte zwycięstwo z rzędu stało się faktem.

LKS Chlebnia - Naprzód Stare Babice 2-0 (0-0)

Bramki: Ejsmont, Żakowski Skład : Sapalski- Małek, Żakowski, Skalniak, Pawlikowski - Kozdroj ('80 Podgòrski), Ejsmont, Ozimek , Omieciński('60 Palmowski), Chłystek ('65 Patanowski) - Sierański