Chlebnia nie zwalnia tempa!

• autor: bercikm, 2018-04-30 14:59

Zwycięstwem 2:1 zakończył się wyjazdowy pojedynek naszych seniorów z SEMPEM Warszawa.

Podopieczni trenera Pawła Żeglińskiego walczyli w niedzielny wieczór o każdy centymetr boiska i stoczyli prawdziwy bój z faworyzowanym zespołem gospodarzy, wychodząc z niego z kompletem punktów. W pierwszej części meczu objęliśmy prowadzenie za sprawą Piotra Chłystka. Rywale odpowiedzieli natomiast golem z rzutu karnego.

Wyrównana druga odsłona zakończyła się dla nas w najlepszy z możliwych sposobów. W doliczonym czasie gry po faulu na Kamilu Pawlikowskim podyktowany został rzut karny, a jego pewnym wykonawcą został Marcin Ejsmont. Wywalczone prowadzenie utrzymaliśmy do końca i zdobyliśmy kolejne cenne punkty!

SEMP Warszawa - LKS Chlebnia 1:2 (1:1)

Bramki : Chłystek , Ejsmont

Skład: Sapalski - Małek , Żakowski ('82 Palmowski) , Paciorkowski , B.Piórkowski - Kozdrój, Ejsmont, Ozimek, Omieciński ('60 Patanowski), Pawlikowski- Chłystek ('63 Skalniak)