Rezerwy przegrywają z Błonianką

• autor: bercikm, 2018-04-30 14:58

Przegraną 0-1 zakończył się dzisiejszy, wyjazdowy mecz naszych rezerw z Błonianką Błonie.

Spotkanie które dzisiaj oglądaliśmy było wyrównane. Obydwie drużyny miały swoje okazje do zdobycia gola lecz tą jedyną jak się później okazało skuteczną akcję przeprowadzili gospodarze i w 10 minucie zdobyli bramkę. Błonianka mogła zdobyć kolejne gole lecz w jej grze brakowało skutecznego wykończenia. Chlebnia ograniczała się do kontrataków i gdyby w kilku sytuacjach zachowała zimną krew wynik tego spotkania mógłby być bardziej korzystny.

Trzeba pamiętać że w naszym zespole rezerwowym przed startem rundy wiosennej doszło do wielu zmian i na pełne zgranie potrzeba czasu. Na pewno z każdym kolejnym meczem w naszej grze widać postęp.

Podopieczni trenera Grzegorza Mamli pomimo próby odwrócenia losów rywalizacji muszą przełknąć gorycz porażki i liczyć na to że punkty zdobędą w kolejnym meczu. A ten rozegramy w niedzielę 15 kwietnia o godzinie 16:00 kiedy to mierzyć się będziemy z UKS Ołtarzew.

Skład Chlebni: K. Piórkowski, Michałowski, Zaprzałek ( '70 G. Mamla ), Przygoda, Kruszewski, Wojciechowski ( '40 Berezhnyi ), K. Mamla, M. Mamla, Laskowski, Chojnacki, Podgórski