Dorwać SEMP-a!

• autor: bercikm, 2018-04-30 14:58

W niedzielę o godzinie 19:30 na bocznym boisku Ursusa Warszawa przy ulicy Sosnkowskiego nasz pierwszy zespół zmierzy się z SEMP-em Ursynów. Będzie to spotkanie w ramach 19 kolejki ligi okręgowej.

Po ostatnich zwycięstwach nasze apetyty są wyostrzone. Chcielibyśmy aby ta świetna passa trwała jak najdłużej. Podopieczni trenera Pawła Żeglińskiego udawadniają że pomimo wielu młodych zawodników w składzie potrafimy i umiemy grać w piłkę nie tylko w sposób efektowny ale i efektywny. Tym razem czeka na nas SEMP Ursynów.

A najbliższy przeciwnik na pewno nie należy do słabeuszy. To solidny zespół który w tabeli zajmuje obecnie 4 miejsce. Bilans SEMP-a to 37 punktów zdobytych w 17 spotkaniach. Gracze z Ursynowa odnieśli 9 zwycięstw, 5 razy remisowali i ponieśli 4 porażki. Bilans bramkowy to 38 goli strzelonych i tylko 17 straconych. W ostatnim meczu SEMP przegrał 1-2 z rezerwami Grodziskiej Pogoni.

Mamy nadzieję że w niedzielę wrócimy na Chlebnie z punktami. Najlepiej z ich kompletem!

Serdecznie zapraszamy w niedzielę do Warszawy na stadion miejscowego Ursusa!