Rezerwy jadą do Błonia!

• autor: bercikm, 2018-04-30 14:56

W najbliższą sobotę o godzinie 11:00 w Błoniu podopieczni trenera Grzegorza Mamli zmierzą się w meczu ligowym z miejscowymi rezerwami Błonianki.

Dla naszych graczy ten mecz będzie doskonałą okazją do przelamania niekorzystnej, ostatniej passy. W tej rundzie w 2 rozegranych meczach ponieśliśmy 2 porażki. Choć wiadomo że Błonianka tanio skóry nie sprzeda to liczymy że z Błonia przywieziemy na Chlebnie cenne punkty.

Zespół z Błonia w tabeli A-klasy plasuje się obecnie na 4 miejscu. W dotychczas rozegranych 15 spotkaniach Błonianka wywalczyła 23 punkty. Bilans tej drużyny to 7 zwycięstw, 2 remisy i 6 porażek. Bilans bramkowy: 31 goli strzelonych i 39 straconych. W ostatnim meczu Błonianka pokonała 7-3 FC Płochocin.

Rezerwom życzymy powodzenia i czekamy na dobre wieści!