dzisiaj: 556, wczoraj: 682
ogółem: 3 809 648

Wygrana z Błękitnymi !

• autor: bercikm, 2018-03-31 21:10

Zwycięstwem 3:2 zakończyło się sobotnie spotkanie naszych seniorów, którzy pokonali w Milanówku Błękitnych Korytów.

W pierwszej połowie meczu mimo , iż prowadzenie objęli goście, to my byliśmy stroną dominującą i w pełni kontrolowaliśmy wydarzenia na boisku. Na stratę gola odpowiedzieliśmy w najlepszy z możliwych sposobów. Najpierw szybko wyrównaliśmy po golu Adama Sierańskiego, a chwilę później za sprawą Michała Małka wyszliśmy na prowadzenie. Po kilku minutach było już 3:1 tym razem po golu Piotrka Chłystka. Jeszcze w tej części mieliśmy dwie znakomite okazję jednak wynik nie uległ już zmianie.

Druga odsłona spotkania pozostawiła już u nas pewien niedosyt . Dwa słupki , dwie poprzeczki , czerwona kartka dla gracza gości i zamiast prowadzić zdecydowanie wyżej pozwoliliśmy rywalom strzelić gola kontaktowego w doliczonym czasie gry i przeżywać nerwową końcówkę. Na szczęście nic złego już się nie stało i zdobyliśmy kolejne bardzo ważne punkty !

Zdjęcie pochodzi z portalu Grodzisk Sport News.

LKS Chlebnia - Błękitni Korytów 3:2 (3:1)

Bramki : Sierański , Małek , Chłystek

Skład: Sapalski - B.Piórkowski ('55 Pawlikowski) , Żakowski, Paciorkowski, Małek - Omieciński ('60 Patanowski) , Kozdrój, Ejsmont, Ozimek, Chłystek ('88 Fitas) - Sierański ('90 K.Piórkowski)