Wielka Sobota w Milanówku!

• autor: bercikm, 2018-03-29 09:12

EDIT!!! Obydwa spotkania z powodu fatalnych warunków atmosferycznych zostały przeniesione do Milanówka!!!

W najbliższą sobotę w Milanówku czekają nas spore emocje sportowe. Proponujemy najpierw pójść poświęcić pokarmy w koszyczku do kościoła a później zapraszamy stadion w Milanówku bo tutaj od godziny 11:00 będzie się działo!

Najpierw o wspomnianej godzinie pierwszy zespół LKS-u zmierzy się z Błękitnymi Korytów. Podopieczni trenera Pawła Żeglińskiego po ostatnim zwycięstwie będą starali się pójść za ciosem i w pokonanym boju zostawić Błękitnych. Jednak drużyna z Korytowa na pewno łatwo się nie podda. Tym bardziej że w ostatnim meczu pokazała swą siłę wygrywając wysoko bo aż 5-1 z rezerwami Grodziskiej Pogoni. Choć trzeba też mieć w pamięci ich jeszcze poprzednie spotkanie kiedy to przegrali wysoko bo aż 1-7 z KS-em Raszyn. Jaką twarz gości zobaczymy w sobotę? O tym przekonamy się przyjeżdżając na stadion w Milanówku

Błękitni to 15 zespół ligi okręgowej. W dotychczas rozegranych 17 spotkaniach Błękitni wywalczyli 8 punktów. Bilans tej drużyny to 2 zwycięstwa, 2 remisy i 13 porażek. Bilans bramkowy: 24 gole strzelone i 69 straconych.

O godzinie 14:30 natomiast swoje spotkanie także w Milanówku rozgrywać będą rezerwy LKS-u. Podopieczni trenera Grzegorza Mamli mierzyć się będą z liderem A-klasy czyli Milanem Milanówek.

Naszym rezerwom punkty zaczynają być bardzo potrzebne. Obecnie zajmujemy 11 miejsce a nad przedostatnim UKS-em Ołtarzew mamy tylko 3 punkty przewagi. Teraz też czeka nas ciężkie zadanie bo Milan wygrywa wszędzie gdzie tylko to możliwe. W 14 spotkaniach ma wywalczonych 39 punktów na które złożyło się 13 zwycięstw i tylko 1 porażka. W ostatnim meczu Milan pokonał 6-0 FC Płochocin.

Liczymy jednak że nasze rezerwy jak już nie raz udowadniały pokażą się z dobrej strony w meczu z teoretycznie lepszym rywalem!

Oczywiście serdecznie zapraszamy w sobotę do Milanówka! Obecność obowiązkowa!