Rusza Akademia Żaka!!!

• autor: bercikm, 2018-03-29 09:11

Niezmiernie miło nam zakomunikować iż została powołana i rozpoczyna swoją działalność Akademia Żaka LKS Chlebnia!!!

Będzie ona skupiać swoją uwagę na treningi dzieci urodzonych w latach 2011-2013!

Koordynatorem Akademii Piłkarskiej Żaka LKS Chlebnia został trener Marcin Wojciechowski. To szkoleniowiec który wcześniej prowadził rocznik 2009/2010 oraz 2011. Rocznik 2010 oraz 2011 od początku był związany z trenerem Wojciechowskim.

Do końca czerwca rocznik 2010 będzie prowadzony przez duet trenerski Marcin Wojciechowski/Bartek Gołębiewski.

Co oferujemy?

- treningi podczas których panuje świetna atmosfera nastawiona przede wszystkim na zabawę i poznawanie oraz wkraczanie w bajkowy świat piłki nożnej!

- doświadczona kadra trenerska w pracy z najmłodszymi adeptami piłki nożnej!

- kształtowanie cech motorycznych i kreatywności oraz nauki wspólzawodnictwa i współpracy w grupie!

- uczestnictwo w różnego rodzaju turniejach sportowych, piknikach rodzinnych!

- ale przede wszystkim najważniejszy będzie sport i DOBRA ZABAWA!!!

Pierwsze zajęcia oczywiście są bezpłatne!

Masz wątpliwości? Nie czekaj, przyjdź i zobacz że naprawdę WARTO! Teraz przed Tobą doskonała szansa do rozpoczęcia przygody z magicznym światem futbolu, w którym będziesz mógł poczuć się wyjątkowo!

Tylko u nas, tylko w Akademii Żaka będziesz mógł zdobywać umiejętności które w przyszłości doprowadzą Ciebie na szczyt.

Chcesz być Messim, Ronaldo a może Lewandowskim? Już dziś zacznij spełniać swoje marzenia i rozpocznij przygodę z naszym klubem!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI URODZONE W LATACH 2011-2013!!!

Jednocześnie informujemy ża cały czas są prowadzone nabory do pozostałych grup młodzieżowych. Wszelkie informacje u trenera koordynatora Bartka Gołębiewskiego 606-202-273