Wygrana w Piastowie !

• autor: bercikm, 2018-03-29 09:07

Zwycięstwem 2:0 zakończył się sobotni mecz naszego zespołu z Piastem Piastów i trzeba przyznać ,że była to wygrana w pełni zasłużona.

Pojedynek ten czego mogliśmy się spodziewać był typowym meczem walki. To my jednak byliśmy stroną, która stwarzała zdecydowanie więcej sytuacji bramkowych i przede wszystkim grała z ogromną determinacją i zaangażowaniem, co zaprocentowało dwoma golami zdobytymi zaraz po przerwie.

Na listę strzelców wpisali się Marcel Omieciński i Adam Sierański.

Kolejny mecz podopieczni trenera Pawła Żeglińskiego rozegrają w Wielką Sobotę o godzinie 11.00 kiedy to na własnym boisku podejmiemy Błękitnych Korytów.

PIAST PIASTÓW - LKS CHLEBNIA 0:2 (0:0) Bramki : Omieciński , Sierański

Skład: Sapalski - B.Piórkowski , Żakowski, Paciorkowski , Małek - Kozdrój, Ejsmont, Ozimek ('90 Podgórski) , Omieciński ('75 Skalniak) , Chłystek ('85 Fitas) - Sierański ( '90 K.Piórkowski)