Czas na Piast!

• autor: bercikm, 2018-03-29 09:06

W najbliższą sobotę o godzinie 11:00 w Piastowie nasza Chlebnia zmierzy się w meczu ligowym z miejscowym Piastem.

To spotkanie będzie drugim pod wodzą trenera Pawła Żeglińskiego. W pierwszym jak pamiętamy pomimo iż sprawialiśmy lepsze wrażenie pod względem piłkarskim musieliśmy zadowolić się podziałem punktów w starciu z Przyszłością Włochy. To spotkanie pokazało że potrafimy dobrze grać w piłkę i że mamy potencjał aby być jeszcze lepszym zespołem.

Teraz jedziemy do Piastowa aby po raz kolejny pokazać się z dobrej strony. Liczymy że z tego ciężiego terenu przywieziemy punkty. Ile? Na pewno walczyć będziemy o pełną pulę i wierzymy że komplet 3 punktów przywieziemy na Chlebnie!

Piast to 13 zespół ligi okręgowej. W dotychczas rozegranych 15 spotkaniach zespół z Piastowa wywalczył 13 punktów. Bilans: 4 zwycięswa, 1 remis i 10 porażek. Bilans bramkowy: 24 gole strzelone i 36 stracone.

Serdecznie zapraszamy w sobotę do Piastowa!