Orzeł czeka na Chlebnie

• autor: bercikm, 2018-03-29 09:05

W niedzielę o godzinie 11:00 w Kampinosie nasza druga drużyna zmierzy się w pierwszym meczu ligowym w nowym roku z miejscowym Orłem.

Jak wiemy po rundzie jesiennym nowym trenerem rezerw został Grzegorz Mamla. I to teraz, w najbliższą niedzielę po raz pierwszy w oficjanym meczu nowy szkoleniowiec zasiądzie na ławce rezerwowych naszej drużyny gdzie będzie starał się poprowadzić zespół do zwycięstwa. Trzeba zaznaczyć że druga drużyna dość późno zaczęła przygotowania do rudy wiosennej ale jak można było zaobserwować w grach kontrolnych pokazywała się z niezłej strony. Na pewno to pozwala wierzyć że w lidze zdobędziemy tyle punktów ile będzie potrzebnych do utrzymania. Taki pewnie jest cel, spokojne utrzymanie.

Zachęcamy i zapraszamy aby w niedzielne przedpołudnia udać się na mecz 13 w tabeli Orła Kampinos z zajmującymi 9 pozycję rezerwami LKS-u!