Kolejne sukcesy naszych żaków!

• autor: bercikm, 2018-03-29 09:04

W ostatni weekend nasi najmłodsi brali udział w 2 turniejach.

Najpierw w sobotę rocznik 2010 rywalizował w Teresinie gdzie po bardzo dobrych zawodach zajął ostatecznie 3 miejsce.

Dzień później w niedzielę na Grodziskiej hali sportowej w Grodzisku odbywał się Chlebnia Cup dla rocznika 2011. Drużyny jakie wzieły udział w imprezie: LKS Chlebnia, Sporting Grodzisk, Offensywa Książenice, AP Żyrardów, Unia Skierniewice, Pogoń Grodzisk, Akademia Młodego Sportowca, Olimp Brwinów, KS Ursynów, SP Komorów, Milan Sport Nadarzyn.

Nasz zespół w grupie pokonał najpierw 2-0 Offensywę, później SP Komorów 2-0, następnie pokonaliśmy 6-0 AP Żyrardów, 3-0 Sporting a w ostatnim meczu 2-0 Unię Skierniewice. Tym samym pewnie awansowaliśmy do półfinałów.

W nim zmierzyliśmy się z KS-em Ursynów gdzie po meczu pełnym zwrotów akcji przegrywamy ostatecznie 1-2. Szkoda bo było kilka okazji do zdobycia bramki ale uśmiechy powróciły po kolejnym meczu w którym to pokonaliśmy Sporting 1-0 i sięgneliśmy ostatatecznie po 3 miejsce w turnieju. W finale Pogoń Grodzisk po rzutach karnych pokonała KS Ursynów i tym samym zwyciężyła w całym turnieju.

Chlebnie na turnieju w Teresinie reprezentowali: Mikołaj Iwanowski, Adam Kosmala, Mateusz Pietrzak, Marcin Lipski, Szymon Orzechowski, Michał Marczewski, Szymon Rogowski, Kamil Ignaczak

Nasz klub w niedzielę reprezentowali: Staś Sawicki, Szymon Kubicki, Bartek Wysocki, Mateusz Bagiński, Mateusz Ranwid, Szymon Oracki, Hania Bagińska, Paweł Głowacki, Wiktor Lipiński, Sebastian Zdanowski, Sebastian Szymański, Marek Rochowicz.

Więcej zdjęć z niedzielnego turnieju znajduje się na portalu Grodzisk Sport News.