LKS Chlebnia - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Ursus II Warszawa - Naprzód Brwinów 6:2
  • KS Teresin - Żyrardowianka Żyrardów 2:2
  • Grom Warszawa - Naprzód Stare Babice 6:0
  • Józefovia Józefów - SEMP Ursynów 4:2
  • KS Konstancin - Błękitni Korytów 4:0
  • KS Raszyn - Piast Piastów 4:2
  • Pogoń II Grodzisk Mazowiecki - PrzyszłośćWłochy 0:2
  • LKS Chlebnia - Sparta II Jazgarzew 4:1
  •        

Zegar

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 861, wczoraj: 330
ogółem: 1 935 116

statystyki szczegółowe

Aktualności

Kolejne sukcesy naszych żaków!

  • autor: bercikm, 2018-03-29 09:04

W ostatni weekend nasi najmłodsi brali udział w 2 turniejach.

Najpierw w sobotę rocznik 2010 rywalizował w Teresinie gdzie po bardzo dobrych zawodach zajął ostatecznie 3 miejsce.

Dzień później w niedzielę na Grodziskiej hali sportowej w Grodzisku odbywał się Chlebnia Cup dla rocznika 2011. Drużyny jakie wzieły udział w imprezie: LKS Chlebnia, Sporting Grodzisk, Offensywa Książenice, AP Żyrardów, Unia Skierniewice, Pogoń Grodzisk, Akademia Młodego Sportowca, Olimp Brwinów, KS Ursynów, SP Komorów, Milan Sport Nadarzyn.

Nasz zespół w grupie pokonał najpierw 2-0 Offensywę, później SP Komorów 2-0, następnie pokonaliśmy 6-0 AP Żyrardów, 3-0 Sporting a w ostatnim meczu 2-0 Unię Skierniewice. Tym samym pewnie awansowaliśmy do półfinałów.

W nim zmierzyliśmy się z KS-em Ursynów gdzie po meczu pełnym zwrotów akcji przegrywamy ostatecznie 1-2. Szkoda bo było kilka okazji do zdobycia bramki ale uśmiechy powróciły po kolejnym meczu w którym to pokonaliśmy Sporting 1-0 i sięgneliśmy ostatatecznie po 3 miejsce w turnieju. W finale Pogoń Grodzisk po rzutach karnych pokonała KS Ursynów i tym samym zwyciężyła w całym turnieju.

Chlebnie na turnieju w Teresinie reprezentowali: Mikołaj Iwanowski, Adam Kosmala, Mateusz Pietrzak, Marcin Lipski, Szymon Orzechowski, Michał Marczewski, Szymon Rogowski, Kamil Ignaczak

Nasz klub w niedzielę reprezentowali: Staś Sawicki, Szymon Kubicki, Bartek Wysocki, Mateusz Bagiński, Mateusz Ranwid, Szymon Oracki, Hania Bagińska, Paweł Głowacki, Wiktor Lipiński, Sebastian Zdanowski, Sebastian Szymański, Marek Rochowicz.

Więcej zdjęć z niedzielnego turnieju znajduje się na portalu Grodzisk Sport News.

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [29]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.