Remis z Przyszłością !

• autor: bercikm, 2018-03-29 09:01

Remisem 1:1 zakończyło się pierwsze spotkanie seniorów w rundzie wiosennej.

Pierwsza połowa to wyrównana gra obu zespołów , która ze względu na trudne warunki toczyła się głównie w powietrzu. Goście w tej części byli jednak stroną groźniejszą i na 5 minut przed końcem wykorzystali nasz błąd w defensywie i objęli prowadzenie.

Druga odsłona spotkaniu to już jednak zdecydowana dominacja naszej drużyny. Podopieczni trenera Pawła Żeglińskiego raz po raz zagrażali bramce Przyszłości jednak ciągle brakowało skuteczności. Ostatnie 15 minut graliśmy w przewadze jednego zawodnika po dwóch żółtych kartkach gracza przyjezdnych. Na 8 minut do końca dopięliśmy swego . Wyrównujące trafienie zanotował Adam Sierański .

Próbowaliśmy jeszcze zgarnąć komplet punktów, ale więcej goli nie padło i oba zespoły musiały zadowolić się remisem. Nie mniej jednak za walkę i determinację jaką pokazał dziś nasz zespół należą się ogromne brawa.

LKS CHLEBNIA - PRZYSZŁOŚĆ WŁOCHY 1:1 (0:1)

Bramka : Adam Sierański

Skład: Sapalski - B.Piórkowski , Żakowski, Paciorkowski , Małek ('57 Omieciński) - Patanowski ('46 Chłystek) , Ejsmont, Kozdrój ('65 Ozimek) , Pawlikowski , Skalniak - Sierański