Nadchodzi młodość!!!

• autor: bercikm, 2018-03-29 09:01

W najbliższą niedzielę o godzinie 11:00 na bocznym boisku Pogoni w pierwszym inauguracyjnym meczu rundy wiosennej ligi okręgowej mierzyć się będziemy z Przyszłością Włochy.

Na ten mecz nie możemy się już doczekać. Będzie on nie tylko debiutem trenera Żeglińskiego który został szkoleniowcem pierwszego zespołu po rundzie jesiennej ale także testem drużyny LKS-u której skład diametralnie się zmienił od tego z jesieni. Drużyna Chlebni została wyraźnie odmłodzona. Nie zapomniano także o kilku starszych zawodnikach którzy swoim doświadczeniem mają pomagać młodszym kolegom. Taka mieszanka rutyny z młodzieżową, ułańczą fantazją może przynieść pozytywny efekt na który bardzo liczymy!

KS Przyszłość z którą się zmierzymy to 9 obecnie zespół w lidze. W dotychczas rozegranych 15 spotkaniach gracz z Warszawy wywalczyli 18 punktów na które złożyło się 5 zwycięstw, 3 remisy i 7 porażek. Bilans bramkowy: 24 gole strzelone i 26 straconych.

Serdecznie zapraszamy w najbliższą niedzielę do Grodziska! Liczymy na Waszą obecność!