Rewolucja kadrowa w seniorach !

• autor: bercikm, 2018-03-29 09:00

Już w niedzielę swój pierwszy mecz w rundzie wiosennej rozgra nasz pierwszy zespół seniorów. Drużyna trenera Pawła Żeglińskiego przeszła w okresie przygotowawczym prawdziwą rewolucję kadrową.

Z zespołu , który w poprzedniej rundzie walczył o czołowe lokaty w lidze okręgowej odeszło 9 zawodników : Piotr Bogacki, Krzysztof Bogacki, Damian Skirski, Karol Gudelski , Adam Michalak Łukasz Frączek, Tomasz Kulesza ,Piotr Obierak i Michał Ocipka.

Na boisku nie zobaczymy wiosną również kapitana zespołu Mateusza Piórkowskiego, który nabawił się poważnej kontuzji. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Do drużyny dołączyli natomiast :

Damian Skalniak (rocznik 1998) pomocnik, Sebastian Palmowski(1997) obrońca – obaj wypożyczeni byli w poprzedniej rundzie z Pogoni Grodzisk do LKS-u Osuchów.

Jakub Sapalski (2001) – bramkarz, wychowanek Gwardii Warszawa, który w 2017 roku przebywał na testach w angielskim Stoke i niemieckim Freiburgu

Mikołaj Ozimek (1998)- pomocnik występujący ostatnio w Błoniance Błonie

Maciej Fitas (1998) napastnik, Kajetan Podgórski (1998) pomocnik, Dominik Kruszewski (1997) obrońca – cała trójka występowała ostatnio w rezerwach KS Ursus.

Poza wymienionymi zawodnikami do zespołu dołączyli gracze , którzy jesienią występowali w naszym drugim zespole. Są to : Adrian Żakowski (1999), Piotr Chłystek (1998), Adam Sierański (1995), Michał Małek (1995) , Kamil Piórkowski (1993)

Jak widać gruntownie przebudowana kadra została również mocno odmłodzona. Średnia wieku zespołu wynosi obecnie niecałe 22 lata co stawia nas obecnie w gronie najmłodszych w lidze.

Nowym zawodnikom życzymy powodzenia oraz spełnienia własnych celów i założeń!