Zmiany w Akademii Piłkarskiej Chlebnia!!!

• autor: bercikm, 2018-03-07 15:40

Ludowy Klub Sportowy Chlebnia informuje iż od dnia dzisiejszego następuje zmiana w strukturach funkcjonowania Akademii Piłkarskiej.

Najważniejsza dotyczy wyboru nowego koordynatora Akademii. Dotychczasowego trenera Janusza Klimczewskiego zastąpił na tym stanowisku Bartłomiej Gołębiewski. Nowy koordynator to Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, trener UEFA B, przebywał na stażach piłkarskich w Akademii Zagłębia Lubin i VFL Wolfsburg. W naszej akademii jest obecnie trenerem rocznika 2006.

Oprócz tej informacji pragniemy poinformować iż nowym pierwszym trenerem rocznika 2005 został Grzegorz Mamla.

Dodatkowo pierwszym trenerem rocznika 2009 został Kamil Pawlikowski, dotychczasowy trener rocznika 2008. Asystentem trenera pozostanie Dawid Bloch.

Trenerom sprawującym nowe funkcje życzymy powodzenia na tych stanowiskach oraz realizacji własnych celów i założeń!!!