Chlebnia Cup za nami!

• autor: bercikm, 2018-03-05 15:45

W ostatnią niedzielę na Grodziskiej hali sportowej odbył się kolejny turniej Chlebnia Cup dla rocznika 2010.

W turnieu wystawiliśmy 2 drużyny. W grupie porannej nasz pierwszy zespół zdobył 8 punktów a jak się później okazało do awansu zabrakło nam zaledwie 1 punktu. Trzeba pamiętać że w tej drużynie zagrało wielu zawodników którzy stawiają dopiero swoje pierwsze kroki w piłce a dla niektóych był to pierwszy turniej rozgrywany w życiu. Najpierw zremisowaliśmy 0-0 z Offensywą Książenice, następnie przegraliśmy 0-3 z Milanem Milanówek, pokonaliśmy Sporting Grodzisk 1-0, wygraliśmy 3-2 z Unią Skierniewice a w ostatnim meczu grupowym zremisowaliśmy 0-0 z AP Żyrardów.

Drugi zespół grający w grupie popołudniowej najpierw pokonał 5-0 Gwardię Warszawa, później zwyciężyliśmy 2-0 Wrzos Międzyborów, 1-0 naszych przyjaciół Soccer Słupno, następnie pokonaliśmy 1-0 UKS Iwiczną a w ostatnim meczu przegraliśmy 0-1 z Pogonią Grodzisk.

W półfinale wygraliśmy 6-3 z Offesnywą Książenice. W finale czekała nas nas już Pogoń z którą ponownie przegraliśmy 0-1.

Najlepszym zawodnikiem turnieju uznany został Borys Wawer.

Chlebnię I reprezentowali: Mikołaj Iwanowski, Kacper Karlicki, Piotr Jarzyna, Michał Marczewski, Adam Kosmala, Alek Kućmierz, Szymon Orzechowski, Tymek Czajkowski, Olek Sątowicz, Staś Sawicki, Wojtek Sitko, Szymon Rogowski, Sebastian Dudek,

Chlebnie II reprezentowali: Bartek i Maciej Wysoccy, Borys Wawer, Kuba Cieślak, Alan Sobotka, Marcin Lipski, Mateusz Pietrzak, Szymon Kubicki, Jaś Kwiatkowski

MOCNI RAZEM