Chlebnia sprawdzi lidera!

• autor: bercikm, 2018-03-05 15:43

Jutro o godzinie 13:00 w Piasecznie podopieczni trenera Pawła Żeglińskiego zmierzą swe siły w meczu towarzyskim przeciwko liderowi A-klasy grupy trzeciej którym jest Laura Chylice.

Laura Chylice po rundzie jesiennej w której to rozegrała 13 spotkań wywalczyła 32 punkty. Na pewno starcie z takim rywalem będzie dla naszego zespołu bardzo pożytecznym sprawdzianem.

Do startu rundy wiosennej zostało coraz mniej czasu. Przypomnijmy, w pierwszym meczu ligowym w tym roku zmierzymy się w sobotę 17 marca o godzinie 15:00 z Przyszłością Włochy.

W niedzielę o godzinie 12:00 w Milanówku nasze rezerwy zagrają natomiast z Passovią Pass. Dla podopiecznych trenera Grzegorza Mamli będzie to drugie spotkanie sparingowe. W pierwszym zremisowaliśmy po niezłej grze 4-4 z Turem Jaktorów.

Serdecznie zapraszamy na obydwa spotkania!