Remis rezerw!

• autor: bercikm, 2018-03-05 15:41

W pierwszym meczu kontrolnym rezerwy naszego klubu prowadzone przez trenera Grzegorza Mamle zremisowały 4-4 z Turem Jaktorów.

Po 20 minutach mogło się wydawać że będzie to spotkanie bez większej historii. Tur zdobył 3 bramki. Na pewno nie był zespołem lepszym piłkarsko ale bezwględnie wykorzystywał swoje okazje. Przy stanie 2-0 mieliśmy rzut karny lecz Marcin Zdulski strzelił ponad bramką. Jeszcze w pierwszej połowie zdobyliśmy 2 gole.

Po zmianie stron Chlebnia niesamowicie walczyła i grała z dużym zaangażowaniem. Doprowadziliśmy do wyrównania by za chwilę ponownie przegrywać. Jednak i tym razem zdobywamy gola. Tur miał swoją szansę w końcówce meczu lecz podobnie jak i my w pierwszej połowie nie wykorzystał rzutu karnego.

Pierwszy mecz pokazał że "z tej mąki będzie chleb". Pomimo że zagraliśmy pierwszy sparing widać że coraz to lepiej rozumiemy się na boisku.

Skład Chlebni: skład 2 : testowany1 - Zaprzałek , Michałowski , testowany2, Przygoda - Laskowski , testowany 3, Zdulski, Tryniszewski, Berezhnyi - testowany 4, Żegliński, Wojciechowski