Sparing ligowych rywali w Żyrardowie.

• autor: bercikm, 2018-03-05 15:40

W czwartym meczu kontrolnym podopieczni trenera Pawła Żeglińskiego zmierzyli się z ligowym rywalem AP Żyradów.

Pierwsza połowa spotkania to wyrównana gra , w której optyczną przewagę mieli gospodarze. To oni jako pierwsi zdobyli gola, jednak tuż przed przerwą z karnego wyrównał Marcin Ejsmont.

W drugiej odsłonie szybko wyszliśmy na prowadzenie za sprawą Marcela Omiecińskiego i nasza gra wyglądała dość dobrze na tle silnego rywala. Z każdą minutą w naszych szeregach dawało znać o sobie zmęczenie, a że dysponowaliśmy tego dnia bardzo wąską kadrą ostatnie 30 minut było w naszym wykonaniu już zdecydowanie słabsze, co wykorzystali gospodarze zdobywając trzy bramki i wygrywając ostatecznie 4:2.

Trzeba jednak pamiętać ,że nasza młoda drużyna jest w fazie przebudowy i ma jeszcze miesiąc aby osiągnąć odpowiednią formę i z powodzeniem reprezentować nasz klub w rozgrywkach ligi okręgowej.

Skład: Parol - zaw. testowany1, Sierański , Paciorkowski,B.Piórkowski - Pawlikowski,Kozdrój, Ejsmont, zaw. testowany 3, Patanowski - Omieciński Zagrali także : Chłystek, K.Piórkowski , zaw. testowany 4